ASUNIM 2020 YILI BAŞARILARINI EKİBİYLE KUTLADI

ASUNIM 2020 YILI BAŞARILARINI EKİBİYLE KUTLADI
ASUNIM 2020 YILI BAŞARILARINI EKİBİYLE KUTLADI

Asunim Türkiye ekibi, 2020 yılında elde ettikleri başarıları ve ulaştıkları hedefleri yıl sonu partisi ile kutladı.

2020 yılında Türkiye’deki en hızlı teslimatlardan birini gerçekleştiren, en büyük lisanslı GES projesi ve çok sayıda çatı üzeri GES sözleşmelerine imza atan Asunim Türkiye, başarılarını sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uygun şekilde tüm ekibiyle birlikte kutladı.

Asunim Türkiye Genel Müdürü Umut Gürbüz; 2020 yılında pandemiye rağmen tam kapasite ile çalışmış olmalarının ve büyümelerini devam ettirmelerinin 2021 yılı adına umut verici olduğunu belirtti. Bu başarıda her bir ekip arkadaşının katkısı olduğuna dikkat çeken Gürbüz; “2020 yılı zor olduğu kadar verimli bir yıl oldu bizler için. Zorlu koşullara rağmen hedeflerimizin ötesine geçmemizi sağlayan değerli Asunim ailesine teşekkür ediyor, her bir ekip arkadaşımı özverili çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Bu başarı hepimizin.” dedi.

‘PROJELERİMİZE HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ’

Asunim’in ileriye dönük projelerinden de bahseden Umut Gürbüz; Önümüzdeki süreçte de projelere ve çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. Bu açıdan 2021’in öne çıkan konuları hakkında da bilgi veren Umut Gürbüz,  “Çatı üzeri GES’ler ile birlikte hibrit santraller ve yüzer GES’ler de odak noktalarımız arasında olacak. Lisanslı GES ve çatı üzeri GES’lerde sağladığımız başarı ve liderlik durumumuzu yine hibrit santrallerinde de devam ettirmek istiyoruz” dedi.