ASUNIM Hakkında

energy matters ®

Vizyon

asunim bu gezegen üzerinde yaşayan tüm bireyler için enerji bağımsızlığının gerekliliğine inanıyor. Merkezi olmayan ve tüketim bölgesi yakınında kurulacak PV sistemleri bu enerji bağımsızlığında çok önemli bir rol oynamaktadır.

asunim’in vizyonunu oluşturan enerji bağımsızlığının temelinde, bireylerin yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve güneş enerjisinin akıllı ve pratik kullanımı yolu ile gezegenimizi korumak yatar.

asunim olarak bu enerji bağımsızlığı hareketini tek bir cümle ile tanımlamaktayız:

energy matters®

Misyon

Dünyamızın başlıca enerji kaynağı olan güneş, elektrik üretiminde de büyük bir potansiyele sahiptir. asunim bu potansiyeli gerçeğe çevirmek adına, güneş enerjisi sektörüne uzun vadede katkıda bulunmaya kararlıdır.

asunim’in misyonu, dünya çapındaki müşteriler için optimize yenilenebilir enerji çözümleri sunmaktır. Bu misyonu, mevcut teknolojik gelişmeleri ve değişiklikleri göz ardı etmeden, iyi araştırılmış ve analiz edilmiş yargılar ile yerine getirmek asunim’in başlıca hedefleri arasında yer almaktadır.

asunim bu yolda, sistem tasarımı, ürün tedariki ve sistem inşaası dahil olmak üzere, en modern güneş enerjisi sistemlerinin, mevcut güneşlenme koşullarını da göz önünde bulundurarak inşaasını gerçekleştirmektedir.

İLETİŞİM