ASUNİM “Top Brand PV TURKEY 2022” Ödülünü Kazandı

ASUNİM, uluslararası PV sektörünün en prestijli ve güvenilir ödülü olan “Top Brand PV” sertifikasını Türkiye’de alan ilk şirket olma gururunu 2022’de de yaşadı.

Dünya çapında tanınan ve yetkili bir araştırma enstitüsü olan EuPD RESEARCH tarafından her yıl, küresel PV pazarındaki aktörler arasında düzenlenen anketler aracılığı ile pek çok markanın algısı bağımsız olarak değerlendirilmektedir. Top Brand PV ödülü, araştırmaya katılan paydaşların gözünde en güvenilir ve itibarlı şirketleri belirlerken pazardaki son kullanıcılar ve kurulum firmaları tarafından “sınıfında en iyi” algısını taşıyan ve yalnızca üstün performans gösteren firmalara verilmektedir.

ASUNIM, Avrupa’daki çeşitli ülkelerde yapılan anketler sonucunda, ürün ve hizmet kalitesi, güvenilirlik ve tüketici memnuniyeti değerlendirmeleri sonucunda EPC kategorisinde, “Top Brand PV Turkey” sertifikasını ikinci kez almaya hak kazanan ilk firma olma gururunu taşımaktadır.

Dünyanın farklı bölgelerindeki ofisleri aracılığıyla, 1 GW’ı aşan uluslararası deneyimi ile, başarıyla tamamlanmış sayısız uluslararası kurulumu ile ve 20 yılı aşan uluslararası deneyimi ile fotovoltaik güneş enerjisi alanında anahtar teslim kurulum (EPC) hizmetini en üst seviyede gerçekleştiren ASUNİM; Türkiye’de PV kurulumunun uluslararası standartlarda gerçekleştirilmesi için çalışmaya devam edecek, global alanda yeniliklerin takipçisi, Türkiye’de ise öncüsü olmayı sürdürecektir.