Asunim Şirket İçi Eğitimler ile Hizmet Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor

Asunim Türkiye teknik ve idari personeli; yıllık eğitim planı çerçevesinde, Asunim İdari Direktörü ve İSG biriminin düzenlediği şirket içi eğitim programına katıldı.

Teknik personelin katıldığı eğitimin ilk bölümünde verilen  “Yüksekte Çalışma & Kurtarma – İple Erişim Eğitimleri” Global Wind Organisation (GWO) – Basic Safety Training (BST) 4 modül, IRATA (Industrial Rope Access Trade Association), SPRAT (Society of Professional Rope Access Technicians) akreditasyonuna sahip olan, OWLAQ Eğitim ve Danışmanlık tarafından verildi.

Eğitim kapsamında, yüksekte çalışma iş güvenliği kuralları ve tekniklerinin öğrenilmesi, çatı projelerine yönelik iş tehlikelerinin belirlenmesi ve analizleri konularına değinildi.

Eğitimin ikinci bölümünde; İdari ve teknik personelin katıldığı PMI standartlarında PMP ve proje yönetimi semineri İzge Yazılım, Eğitim ve Danışmanlık tarafından verildi.

Eğitim programında ayrıca, İdari Koordinatör Belgin Barak Tel tarafından idari ve teknik personele depolama, stok ve lojistik yönetimi prosedür eğitimi verildi. Eğitimde, Şirket uygulamalarına tüm çalışanların hakim olması ve süreçlerin standartizasyonu hedeflendi.

Bir cevap yazın